Çağrı Merkezi: 0534 204 08 66

Teslimat Bilgileri

Teslimat Bilgileri

Aynı Gün Kargo Yazan Ürünler

Kullanıcılarımıza daha iyi hizmet verebilmek adına aynı gün kargo yazan ürünlerimizde saat 15:00’a kadar sipariş verildiği taktirde aynı gün kargoya verilir. Cumartesi günü saat 12:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir. 

Ev Tekstili

Aynı gün kargo olmayan ev tekstil ürünleri fabrikadan tedarik edilmektedir. Ortalama kargo süresi 3-7 iş günüdür.

Kadın Ayakkabı

Ayakkabı katagorisindeki ürünlerin kargosu fabrikadan yapılmaktadır. Genellikle 12:00'a kadar verilen siparişler 24 saatte kargoya verilmektedir.

İç Giyim & Plaj Ürünleri

Kredi kartı veya Havala/Eft ile alınan İç Giyim & Plaj Ürünleri katagorisindeki ürünlerin kargosu fabrikadan MNG Kargo ile yapılmaktadır. Genellikle 12:00'a kadar verilen siparişler 24 saatte kargoya verilmektedir. Kapıda ödeme ile alınan ürünler Aras Kargo ile gönderilmektedir. 

Ürünlerim Bana Ne Zaman Ulaşır

Paketinizin kargoya teslim edilmesinden sonra, standart teslimat süreleri kısa mesafeli gönderiler için en az 1 gün, uzun mesafeli gönderiler için ise, en az 2 gün taşıma süresi kargo firmaları tarafından uygulanmaktadır. Hava şartları yol durumu veya mücbir sebepler dolayısıyla oluşabilecek gecikmeler kargo firması sorumluluğundadır. Detaylı bilgiyi ilgili kargo firmasını arayarak öğrenebilirsiniz.

 

Sipariş teslimatında adreste yoksam ne oluyor?

Siparişiniz adresinizde bulunmadığınız için size ulaştırılamadıysa, Kargo firmaları belirtilen adrese ikinci bir uğrama yapmamaktadır. Bu durumda kargonuzun bulunduğu şubeyi ziyaret ederek kargonuzu teslim almanız gerekmektedir